Blog o taksówkach, nie tylko w Katowicach

Po co powstała ta strona? Przede wszystkim po to, aby omawiać w szeroki, a zarazem ciekawy sposób temat taxi. Katowice to jedno z największych i najbogatszych miast w Polsce. Centrum Śląska, przyciągające każdego dnia dużą liczbę biznesmenów i turystów. Podróżowanie własnym samochodem po zatłoczonych ulicach Katowic nie jest proste. Jeszcze trudniejsze jest znalezienie wolnych miejsc parkingowych w centrum. Rozwiązaniem tego problemu jest taxi. W mieście działa kilka korporacji taksówkarskich.

Aby być na bieżąco z aktualnymi promocjami, wydarzeniami i nowinkami ze świata TAXI Katowice, polecamy regularne zaglądanie na nasz blog. Jesteśmy przekonani, że publikowane tutaj informacje pomogą Państwu w dokonaniu słusznego wyboru, dotyczącego najtańszej taksówki i dużego poziomu bezpieczeństwa, które może ona zapewnić.

TAXI to jednak nie tylko wygoda podróżowania po mieście, ale również zdecydowanie niższe ceny, wynikające z coraz większej konkurencyjności usług. To jeden z powodów, dla których warto poznawać informacje, umieszczone na naszej stronie. To właśnie z naszego bloga w pierwszej kolejności możecie się dowiedzieć o tym, co w katowickich i nie tylko taksówkach piszczy.

Nie unikamy również humoru – możecie u nas znaleźć bardzo ciekawe informacje na temat śmiesznych sytuacji z życia kierowcy, o których każdy szofer mógłby opowiadać długimi godzinami. Warto dodać naszą stronę do ulubionych, tak aby zawsze mieć ją pod ręką i dysponować szybkim dostępem do wciągających wiadomości z tagiem #TAXI.