Taksówka na lotnisko Katowice – Pyrzowice

Bezpośrednia bliskość Katowic i Międzynarodowego Portu Lotniczego w Pyrzowicach sprawia, że każdego dnia z Katowic taksówkarze wykonują setki kursów w tym kierunku. Podróżni wylatujący na wakacje lub w podróż służbową z Pyrzowic, którzy nie chcą pozostawiać samochodów na przy lotniskowych parkingach, mogą korzystać z jednej z wielu komfortowych taksówek, których w całych Katowicach jest kilkaset.

Jak tanio taxi dojechać na lotnisko? To bardzo dobre pytanie. Otóż niektóre korporacje wprowadzają do swojej oferty specjalne promocje dla klientów, którzy w wybranych godzinach zamówią kurs na lotnisko. Jeszcze tańszy przejazd można uzyskać dzięki łączeniu przejazdów z innymi pasażerami. Ma to sens szczególnie wtedy, jeśli zabieramy ze sobą tylko bagaż podręczny i bagażnik nie jest w całości załadowany. O ile taniej można odbyć kurs na lotnisko, jeśli skorzystamy z takiej promocji? Oszczędność jest niebagatelna, ponieważ może sięgać nawet 30%. jeśli decydujemy się podróżować w większą ilość pasażerów, cena będzie oczywiście jeszcze korzystniejsza.

Innym sposobem na to, aby zapłacić mniej niż zwykle za kurs na lotnisko, jest wcześniejsze zamówienie kursu. Nawet z kilkudniowym wyprzedzeniem. Kierowcy taksówek z Katowice lubią takie trasy, ponieważ oznaczają pewny zarobek, a co więcej, w drodze powrotnej mogą zabrać podróżnych z zagranicy, znanych z tego że pozostawiają większe napiwki taksówkarzom. Warto więc pomyśleć o takim zamówieniu wtedy, kiedy wiesz że będziesz mieć pewny wylot z lotniska Katowice – Pyrzowice.