Taksówki w Katowicach nie tylko do przewozu ludzi

Myli się ten, kto myśli że taxi w Katowicach służy tylko do przewozu ludzi. Taksówkarze to bardzo pomocni ludzie, którzy chętnie zrealizują różne twoje prośby – oczywiście jeśli będziesz wiedział jak należy za taką przysługę podziękować. Rozmawialiśmy z kilkoma katowickimi taksówkarzom, chcą się dowiedzieć, jakie są najczęstsze prośby klientów, wykraczające poza klasyczny przewóz osób.

Dostarczenie picia i jedzenia – impreza w środku nocy i żaden z uczestników nie może wsiąść za kierownicę. To co weekendowy standard. Kiedy grono osób dopadnie głód lub skończą się napoje, jedyne co można zrobić to sięgnąć po telefon i wezwać tanio taxi Katowice. Taksówkarz może na twoje życzenie zrobić zakupy w sklepie, kupując to, co mu powiesz. Może również przywieźć jedzenie prosto z jednej całodobowych restauracji i barów, których w Katowicach jest na szczęście całkiem sporo. Z usługi zakupów korzystają również osoby starsze i samotne, które nie są w stanie o własnych siłach udać się do sklepu. Taksówkarze dbają o to, aby zawsze mieli co zjeść i napić się. W ich imieniu mogą również realizować recepty na leki.

Bezpieczny dowóz dzieci – nie możesz zawieźć swoich dzieci do szkoły? Chcesz mieć pewność że bezpiecznie dotrą na miejsce? Wezwij jedną z taxi Katowice. Taksówkarz zawiezie dziecko na wskazane miejsce i pomoże mu bezpiecznie przejść ulicę. To samo może zrobić, kiedy dziecko skończy zajęcia i będzie wracać do domu! Takie usługi taksówkarskie naprawdę dają duże poczucie bezpieczeństwa.